Коли магістранти мотивовані, вони створюють цікавинки до уроків української мови за допомогою різних ресурсів... Один із них – інтернет-сервіс для створення інтерактивних вправ LearningApps.org. Богдана Сергієнко ділиться своїми напрацюваннями, цього разу розмістила інтерактивні вправи на віртуальній дошці Padlet: https://padlet.com/sergienkobogdana10/obg0amd6cs9swm5d
Віртуальна дошка з інтерактивними вправами Дайнеки Вікторії: https://padlet.com/vikakulbida/jhs6grbwpf55c9eo
Віртуальна дошка з інтерактивними вправами Дарії Бучинської: https://ru.padlet.com/dashabu2301/Bookmarks
Освітній контент дійсно потребує постійного оновлення із впровадженням інформаційних технологій. Використання онлайн-дошки (padlet) – чудова можливість для комунікації із учнями (особливо актуально під час дистанційного навчання) щодо проектних робіт, або в якості розміщення завдань тощо. LearningApps – простір для створення різноманітних інтерактивних вправ, ігор, що дозволяє не лише урізноманітнити навчальний процес іграми, кросвордами та ін., але й аналізувати засвоєння матеріалу учнями.
ВідповістиВидалитиУ добірці статті запропоновані дуже цікаві завдання: заповнити пропуски, колонки, тестові завдання. Традиційні вправи трансформувалися в абсолютно нові інтерактиви. Особисто для себе я виокремила завдання, де потрібно побудувати синонімічні ряди фразеологізмів у форматі пазлів.
Дякую за чудові ідеї та натхнення опановувати новітні технології для розробки майбутніх уроків української мови :)
Автор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиОсвіта постійно знаходиться у фазі розвитку .Вона потребує оновлення і удосконалення. На допомогу вчителю приходять онлайн-дошки, які систематизують роботу вчителя та зацікавлюють учнів.
ВідповістиВидалитиPadlet – це універсальна онлайн-дошка, котра є легкою в опануванні і ефективною під час навчання. Популярною стала саме під час дистансійного навчання, яке останнім часом стало звичною формою для учнів та вчителів.
Однією з ефективних та захоплюючих цікавинок є Learning Apps .Це інтернет-сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використання на уроках і в позаурочний час для школярів будь-якого віку.
Частково з цим помічниками вчителя була ознайомлена під час проходження практики в школі. На власному досвіді переконалася, що така схема дійсно працює. Завдяки дисципліні "Методика викладання української мови в закладах освіти " я змогла опанувати Інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps та удосконалитись у роботі з Padlet.
Переглянула інтерактивні вправи, створені студентами на онлайн сервісі LearningApps.org,які вони розмістили на віртуальній дошці Padlet. Це змотивувало мене до того, щоб опанувати сервіс LearningApps.org і використовувати його у своїй педагогічній діяльності для того, щоб зацікавити своїх учнів та залучити їх до продуктивної співпраці. Креативно, цікаво, сучасно! Щиро дякую за гарну роботу)))
ВідповістиВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиСучасний учитель понад усе прагне зробити навчальний процес якісним, цікавим, пізнавальним, доступним для учнів. У цьому контексті інтернет-сервіс для створення інтерактивних вправ LearningApps.org - це надійний друг і незамінний помічник!
ВідповістиВидалитиПричину популярності цього ресурсу серед учителів можна зрозуміти: він легкий у використанні, безкоштовний, має зрозумілий інтерфейс і до того ж пропонує найрізноманітніші шаблони для створення інтерактивних завдань.
Ознайомилася із вправами, розробленими студентами на цій платформі й репрезентованими на віртуальній дошці Padlet. Вражає варіативність: і знайдіть синоніми до фразеологізмів, і заповніть пропуски, і вставте пропущені букви... Здавалося б, що це зовсім типові та банальні завдання. Утім за допомогою цього сервісу вони "оживають", стають захопливими для учнів і пробуджують у здобувачів освіти інтерес до української мови.
Дівчата, дякую Вам! Переконана: учням вони неодмінно сподобаються. Щиро зичу натхнення!
Надзвичайно корисні сервіси, які просто опанувати та легко застосовувати для навчання. Адже саме за допомогою соціальних сервісів учні можуть значно ефективніше реалізовувати себе, працювати колективно або індивідуально кожен у своєму темпі, а викладач – застосовувати творчі підходи до навчання.
ВідповістиВидалити