середа, 15 травня 2024 р.

Знайомимося з українськомовною освітою в Оломоуцькому університеті імені Палацького


     Наші магістрантки поєднують навчання в Оломоуцькому університеті імені Палацького та в рідному ЖДУ імені Івана Франка. З-поміж їхніх обовязків у чеському університетідопомога в плануванні й проведенні занять з української мови та літератури. Це уможливило організувати в чеському університеті останню зупинку магістерського проєкту "Марафон мовної освіти". Попередні зупинки проєкту: "Що таке штучний інтелект?", "Мовна освіта очима учнів та студентів", "Сертифікація вчителя української мови". Цього разузупинка "Особливості мовної освіти за кордоном: українськомовна освіта в Оломоуцькому університеті імені Палацького".

    Авторок проєкту цікавили питання освітніх послуг в Університеті Палацького щодо підготовки українських студентів, зокрема філологів, а також аспекти українськомовної освіти в чеському університеті. Саме ці та інші питання наша магістрантка Тетяна Кос обговорила зі студентами, які зараз навчаються в Оломоуцькому університеті.

      Навчальний проєкт-марафон магістранток із використанням можливостей міжнародної академічної мобільності добіг кінця. Бузумовно, це був корисний досвід у пізнанні, навчанні, комунікації, соціалізації, а також в інфомедійній грамотності. Переглянути можна в соціальній мережі (https://www.facebook.com/100017364032022/videos/1879166392584480/) чи під цим дописом.

12 коментарів:

  1. Цікаво, змістовно та головне доступно!

    ВідповістиВидалити
  2. Відео має в своєму контексті перелік питань та відповідей для студентів, що хочуть навчатися за кордоном. Інформація доступна та пізнавальна. Рекомендую до перегляду!

    ВідповістиВидалити
  3. Переглянувши відео, можна чітко зрозуміти , що поєднувати навчання в Україні та за кордоном є досить цікаво.

    ВідповістиВидалити
  4. Цікаво та пізнавально!Доказ того що поєднувати це можливо

    ВідповістиВидалити
  5. "Марафон мовної освіти" дає можливість дізнатися цікаве! В університеті Палацького в Оломоуці створені технічні можливості, які спрощують навчання для студентів та роботу для викладачів.

    ВідповістиВидалити
  6. Такі проєкти ще раз доводять,що україномовна освіта потужна, а Житомирський державний університет імені Івана Франка готує майбутніх висококваліфікованих філологів.

    ВідповістиВидалити
  7. Переглянувши дане відео, я отримала змістовні відповіді про навчання за кордоном.

    ВідповістиВидалити
  8. Надзвичайно змістовне відео, яке показує майбутніх професіоналів

    ВідповістиВидалити
  9. Неймовірно змістовне відео! Інформація подається цікаво та доступно. Рекомендую до перегляду!

    ВідповістиВидалити
  10. Відео дійсно цікаве,для перегляду!
    Дівчатка магістрантки молодці!
    Я думаю,що майбутні абітурієнти приймуть цю інформацію до уваги,обираючи ЖДУ імені Івана Франка

    ВідповістиВидалити
  11. Інформація подана чітко,доступно та цікаво.Подивившись це відео, отримала відповіді на багато питань стосовно навчання за кордоном. Зрозуміла, що поєднувати навчання досить цікаво.

    ВідповістиВидалити
  12. Міжнародна академічна мобільність відкриває нові можливості для студентів та викладачів. Знайомство з досвідом українськомовної освіти за кордоном може надихнути на впровадження нових підходів у викладанні та сприяти розвитку міжкультурної компетентності.
    Приклад завдання: Попросіть студентів підготувати інформаційне повідомлення (у форматі доповіді або відео) на тему «Як вивчають українську мову за кордоном?», дослідивши сайти університетів, де є кафедри україністики.

    ВідповістиВидалити