субота, 18 травня 2019 р.

Медіаосвіта: "Love stories Івана Франка"

    Невдовзі ЖДУ імені Івана Франка святкуватиме ювілей - 100-річчя з дня заснування. 
    Студенти-філологи 35 групи (Дарія Бучинська, Марія Даскалюк, Алла Ящук) підготували цікавий проект про Каменяра "LOVE STORIES ІВАНА ФРАНКА".
Якщо бажаєте, читайте за посиланням:
http://project1292410.tilda.ws/?fbclid=IwAR1EeW1fUhITx_z0Lr4f_z_47o12mLxdFQ_U6c1rr2UsHm1G9TWyHlSGOzA


12 коментарів:

  1. Дуже цікавий проект. Дівчата дуже постарались над вшануванням пам'яті Каменяра👏

    ВідповістиВидалити
  2. Про особисте життя великого письменника мало хто цікавиться,тому ця інформація є дуже корисною та цікавою.

    ВідповістиВидалити
  3. Дуже цікавий задум. Історія кохання це завжди цікаво, а історія кохання такої відомої людини як Іван Франко це неймовірно цікаво. Ми пізнаємо Каменяра не лише як письменника, але як і людину. Дякуємо дівчатам, що подали такий цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  4. Дівчата добре попрацювали над проектом, підготували багато цікавих відомостей про любовне життя Івана Франка. Завдяки дівчатам з поетом можна "познайомитися" з іншої сторони.
    Дякую, за цікавий проект!

    ВідповістиВидалити
  5. Надзвичайно цікаві відомості про письменника,деякі з них мені були не відомими. Це гарна стаття, яка допоможе нам ґрунтовно зробити аналіз його творів, спираючись на його біографію, бо саме життя автора впливало на його творчу діяльність, і всі перепетії, емоції Івана Франка виливалися у його творах. Також ми можемо побачити іншого Франка, іншу людину, а не того "каменяра", якого ми бачимо у більшості підручників.
    Дякую, за гарний та цікавий проект)

    ВідповістиВидалити
  6. Цікавий метеріал, який допоможе простежити особисте життя письменника. Дізнатися, як кохання впливало на творчість Івана Франка. Тексти можна використовувати на уроках української мови як дидактичний матеріал, на основі якого вчитель може пропонувати завдання, які відповідають темі уроку або ж дати творче завдання для учнів.

    ВідповістиВидалити
  7. Ця стаття допоможе вчителеві чи викладачеві гарно підготуватися до практичного заняття з української мови. З її допомогою можливо виконати такі завдання як: написати відгук до статті, висловити свою думку щодо статті, викоростати цитати для аналізу тексту, виписати з тектсту, наприклад, числівники чи займенники присвійної групи, виконати творче завдання, яке буде створене на основі цієї статті.

    ВідповістиВидалити
  8. Наведені уривки можна використовувати на уроках з української мови, обговорювати особливості тексту, виконувати практичні завдання, спостерігати за мовними явищами, або просто використувати, як приклад для написання власного тексту. Можна виконувати творчі вправи з української мови. А також подані цитати можуть бути прикладом для розвитку творчих вправ для виявлення творчих здібностей учнів на уроках української мови.

    ВідповістиВидалити
  9. Стаття є особливо корисною при вивченні біографії автора. Оскільки це яскрава та нова інформація для учнів і вона допоможе їм краще зрозуміти його творчість. Особисті почуття та переживання автора завжди відбиваються на його творчих доробках, а отже, розуміючи "сердечні" переживання письменника, ми можемо подивитися на світ його очима, перейнятися ідеями його творів.

    ВідповістиВидалити
  10. Стаття про кохання є цікавою та актуальною темою для кожного. Вона дає можливість глибше дізнатися про життя митця, глибше зрозуміти тематику його творів. Дана стаття буде корисною для студентів, які захочуть написати творче завдання або просто більше дізнатися про життя Івана Франка. Тема кохання буде актуальною завжди і як ніколи буде цікавити у всі часи.

    ВідповістиВидалити
  11. Цікава розробка. Цей лонгрид чудово "підігріває" інтерес до особистості Івана Яковича. Автори вміло оперують біографією письменника, наводять цитати, пов'язують цю інформацію з творчим доробком митця.
    Особливо вразило вміле оперування шрифтами, кольорами фону та фотографіями, адже зазвичай автори обирають один монотонний шрифт, колір та перенасиченість або дві фотографії на весь текст. Такий технічний аспект часто опускається.
    Цікава подача, лонгрид читається дуже легко, його доцільно застосовувати як під час шкільних занять, так і у вищій школі. Дякую за гарну демонстрацію лонгриду, посилатимусь на нього, коли мова зайде за приклад послуговування цим методом.

    ВідповістиВидалити