Недавно в процесі вивчення лінгводидактики креативні магістранти О.В.Святненко, А.В.Поліщук, Т.В.Сімчук створили вебквест з української мови "У світі журналістики" (https://olkaghost13.wixsite.com/uswitizur?fbclid=IwAR0OOq_v3BxJqaOmXLsgjJg916Op8ODLdxFru7Rp7JD5wcpcRtrvIswgdWc). Використовували програму WIX, адже вона є доступною, зрозумілою і безкоштовною з-поміж інших.
Лайфхаки : лексикологія, фразеологія
- Про блог
- Освітня діяльність
- Наукова діяльність
- Методичні публікації
- Допоміжні матеріали ПР
- Допоміжні матеріали ММ
- Лайфхаки: фонетика
- Лайфхаки: лексикологія, фразеологія
- Лайфхаки: будова слова, словотвір
- Лайфхаки: морфологія
- Лайфхаки: синтаксис
- Лайфхаки: розвиток мовлення
- Лайфхаки: правопис
- Щоденник подяки
- Про автора
неділя, 5 травня 2019 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Студенти журналісти розробили цікавий і захоплюючий веб-квест. Гра для сучасних студентів. Завдяки веб-квесту можна перевірити свої знання з української мови .
ВідповістиВидалитиНасправді цей електронний освітній ресурс розробили не майбутні журналісти, а майбутні вчителі української мови...
ВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиТака лінгвометодична розробка, імовірно, матиме ефективний та різнобічний результат, оскільки, застосовуючи її на практиці, можна вирішити одразу декілька важливих лінгводидактичних завдань. Це буде корисним як для розробників, так і для тих, хто користуватиметься ресурсом. Перш за все, подібні проекти сприяють вдосконаленню цифрової культури користувачів, що є актуальним у наш час.Учасники також мають змогу перевірити свій рівень мовних знань та спробувати себе у виконанні потенційних професійних завдань з журналістики. Розробники ж можуть використати інформацію, отриману в процесі реалізації проекту, для розвитку власних методичних вмінь. Чудова робота!
ВідповістиВидалити