Лайфхаки : лексикологія, фразеологія
- Про блог
- Освітня діяльність
- Наукова діяльність
- Методичні публікації
- Допоміжні матеріали ПР
- Допоміжні матеріали ММ
- Лайфхаки: фонетика
- Лайфхаки: лексикологія, фразеологія
- Лайфхаки: будова слова, словотвір
- Лайфхаки: морфологія
- Лайфхаки: синтаксис
- Лайфхаки: розвиток мовлення
- Лайфхаки: правопис
- Щоденник подяки
- Про автора
субота, 4 червня 2022 р.
Вебквест у методиці навчання української мови
Що має знати вчитель, який розроблює вебквест?
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Помітно, що магістрантки взяли до уваги, що ефективність формувального впливу веб-квесту забезпечується використанням спеціальних методів – заохочення, гейміфікації, змагання, рефлексивного аналізу.
ВідповістиВидалитиЧудово виконана робота!!!
Дуже гарно попрацювали магістрантки над даною темою. Подали дуже правильними словами інформації щодо вебквесту у методиці навчання української мови. Пояснили , що має знати вчитель при складанні вебквесту. Назвали структуру , особливості, переваги . Подали прекрасний приклад вебквесту, додавши до нього сертифікат учасника .
ВідповістиВидалитиКвест наздвичайно цікавий! За допомогою говоломки фразеологізми запам'ятаються надовго.Інформація подана зрозуміло.
ВідповістиВидалитиГадаю, що ні для кого не буде здивуванням, що дівчатам вдалося, дуже гарно подати інформацію про, "що таке вебквест на уроках мови". Мені дуже сподобалось як зобразили інфографіком переваги вебквесту, а приклад квесту є цікавим та доречним для учнів, особливо під час дистанційного навчання
ВідповістиВидалитиВеб-квест - цікавий та сучасний метод урізноманітнення навчального процесу, мотивації розвитку пізнавальної діяльності учнів, логічного та критичного мислення, роботи в колективі. Дякую дівчатам за якісно створений квест, з цікавими станціями, різноманітними інтерактивними завданнями. Це дійсно те, чого не вистачає учням: чогось нового, захоплюючого, сучасного, що зможе змінити їх уявлення, про те як має виглядати сучасний урок.
ВідповістиВидалити