пʼятниця, 6 травня 2022 р.

Для чого вчителю блог?

    Вікторія Вельмик, вивчаючи питання блогодидактики, проаналізувала блог учительки української мови та літератури Олесі Калинич (https://olesya12142111.blogspot.com/). Чому саме цієї педагогині? Тому що Олеся Калинич – авторка зошитів та карток для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, переможниця конкурсу «Учитель року-2015», заслужений учитель України. Висновок студентки такий: "Блог Олесі Калинич – багатюще джерело корисностей для вчителів-словесників (і майбутніх також). Проте доречно було б дещо структурувати інформацію та матеріали".

       Вікторія має свій блог "Мовні смаколики", переглянути його👉 можна за таким покликанням: https://sites.google.com/view/movnismakolyki/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0?authuser=0

Що таке блог і його можливості - від Вікторії 👇.

Інфографіка про блог Світлани Демчук 👇

5 коментарів:

  1. Для організації взаємодії учня і вчителя можна залучити величезний набір онлайн-засобів. Зараз дедалі більшу популярність набирає саме блог як інтернет-ресурс для вчителя.

    У блога є унікальні переваги:

    • Це спосіб самовираження та інструмент співпраці вчителя, дітей та батьків.

    • Завдяки блогу вчитель може сконструювати власну професійну особистість.

    • Блог спонукає до постійного освоєння нових інструментів викладання.

    • Розвиває креативність і творчість.

    • Вчить рефлексувати.

    ВідповістиВидалити
  2. Вчителі мають бути сучаснішими, підлітки швидко ростуть, тому варто постійно підтримувати емоційний зв’язок з ними, зрештою, створення власного блогу може зацікавити учнів, дуже хороша ідея. 

    ВідповістиВидалити
  3. Блог – візитна картка вчителя, яка дозволяє розповісти про себе та свою освіту, професійні досягнення та педагогічний досвід, поділитися новинами та оголошеннями.
    Блоги вчитель може створювати для різних подій – квестів, кейсів, проектів, змагань, конференцій, забезпечивши таким чином можливість обговорення та спілкування учасників.

    ВідповістиВидалити
  4. Це особистий інформаційний простір вчителя, створений інструментами інтернет-технологій для взаємодії між учасниками освітнього процесу. Така інтернет-платформа забезпечить відкритість, доступність, публічність та інтерактивність.

    ВідповістиВидалити
  5. Блог є актуальним ресурсом для комунікації з учнями та їх батьками, для спілкування з колегами та обміну досвідом. Чудовий спосіб організувати індивідуальну роботу з учнями.

    ВідповістиВидалити