Есе "Що я покладу у свій портфель учителя української мови НУШ»
Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням. Це школа майбутнього, тут не потрібно учнів змушувати вчитися, у НУШ учні прагнуть самі збагачуватися, пізнавати нове, вчитися критично мислити. Такий рівень школи потребує відповідних учителів, креативних та інноваційних. Саме портфоліо може показати все багатство, досвід, професійний ріст молодого або ж ще краще досвідченого вчителя. Також напрацювання за всі роки та важливі події будуть зберігатися в одному місці. Портфоліо - це своєрідна книга життя та досягнень учителя.
У свій портфель учителя української мови НУШ я покладу:
Професіограму вчителя [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.canva.com/design/DAFBDr2ZGcQ/60zPH_nKJkglmDO-EqzeWw/view?utm_content=DAFBDr2ZGcQ&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton
Цифрове портфоліо [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.timetoast.com/timelines/2781853
Своє педагогічне кредо.
Загальні відомості про себе.
Мої документи.
Концепцію НУШ (затверджену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. №988-р).
Напрями своєї роботи.
Мої принципи в роботі.
Інтерактивні технології навчання з української мови.
Різні свої напрацювання (створені розробки, блог, презентації, проєкти, інфографіки, квест-уроки, вебквести та інше).
Усі свої досягнення та перемоги.
Цей список не однозначний, тому що в процесі карʼєрного росту моє надбання збільшувалося б і збільшувалося. Головне удосконалюватися, поповнювати та збагачувати свої професійні вміння та навички. Я впевнена креативний учитель – шлях до серця учня.
Отож, об'ємне, творче, насичене креативом портфоліо – свідчення висококваліфікованої, упевненої, енергійної вчительки, яка готова вдосконалюватися і створювати щось нове та цікаве (магістрантка 13 групи Ірина Бобровська).
Особисто мені даний інструмент допоміг не тільки якісно та швидко виконати завдання, але й пригадати те, з чого починався мій шлях як студентки університету.
ВідповістиВидалитиДосить новий інструмент, що дає змогу оригінально візуалізовувати дані. Його суть у тому, щоб за допомогою різних мультимедій і прив’язуючись до часової шкали, проілюструвати.
ВідповістиВидалитиTimetoast є досить-таки відмінним інструментом для учнівських проектів, що дозволяє їм створити зручний, інтерактивний графік реалізації проекту по хвилинах.
ВідповістиВидалити