👈 Візуалізація відповіді магістрантки Анни Войналович.
Лайфхаки : лексикологія, фразеологія
- Про блог
- Освітня діяльність
- Наукова діяльність
- Методичні публікації
- Допоміжні матеріали ПР
- Допоміжні матеріали ММ
- Лайфхаки: фонетика
- Лайфхаки: лексикологія, фразеологія
- Лайфхаки: будова слова, словотвір
- Лайфхаки: морфологія
- Лайфхаки: синтаксис
- Лайфхаки: розвиток мовлення
- Лайфхаки: правопис
- Щоденник подяки
- Про автора
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Метод кейс-уроків є технологією системного багатовимірного представлення матеріалу, в розгортках на кілька тем, пов'язаних між собою акцентами уваги.
ВідповістиВидалитиМетод кейс-уроків дозволяють учням самостійно організовувати процес засвоєння матеріалу, швидко виникає мотивація розібратися в усьому одразу, причому, системно, вони дають можливість роботи з різними джерелами інформації, вони дозволяють ефективно організовувати роботу командами.
Кейси – це технологія сучасного контекстного навчання.
Кейс-уроки з української мови користуються найбільшим попитом. Адже українська мова – єдиний шкільний предмет, ЗНО з якого потрібно здавати всім, без виключення. А отже й ставлення до уроку має бути відповідним. Завдяки кейс-урокам з української мови учні краще запам’ятовують не тільки загальні правила, а й винятки та нюанси, без яких складно обійтися в діловому спілкуванні.
ВідповістиВидалитиКейс-урок не означає проведення уроків в режимі онлайн. Важливо, щоб в учнів були чіткі інструкції щодо завдань, які необхідно виконати. Доступ до навчальних матеріалів. регулярний зворотний зв’язок про досягнуті результати.
ВідповістиВидалитиСучасне покоління школярів потребує нових знань, вмінь та компетенцій, які частенько не може запропонувати освітня система. Саме тому виникла потреба в нових навчальних методах які є дуже цікавими для підлітків.
ВідповістиВидалитиКейс-технології можуть використовуватися усіма без винятку вчителями. Адже це настільки просто, наскільки й ефективно.
ВідповістиВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиКейс-технологія - це не повторення за вчителем, не переказ параграфа або статті, не відповідь на питання викладача, це аналіз конкретної ситуації, який змушує підняти пласт отриманих знань і застосувати їх на практиці. Саме тому ця технологія є досить популярною серед вчителів.
ВідповістиВидалитиЦе така технологія навчання, яка дає цілісне уявлення про явище, що досліджується. Обов’язковою складовою будь-якого уроку цього формату має бути проблема. Діти повинні підібрати декілька варіантів для її вирішення, тобто розв’язати ту чи іншу ситуацію, яка описана в кейсі.Такі уроки швидко мотивують учнів до навчання, можна сказати, що школярі опановують нові теми самостійно, адже кейс-уроки, зазвичай, наповнені світлинами, відеоматеріалами, презентаціями, дослідами тощо. Усі ці складові на усі 100% зацікавлюють діток та пробуджують у них бажання до пізнання.
ВідповістиВидалити