субота, 11 червня 2022 р.

Учитель-словесник як класний керівник

    Професійне мовлення вчителя-словесника в ситуації "Батьківські збори, 8 клас": нижче спроба магістранки Аліни Нестеренко створити відповідний комікс у застосунку "Канва". Такий комікс цікаво буде використати на уроках української мови, наприклад із теми правопису...



12 коментарів:

  1. Аліна чудово відобразила проблему того, як діти та батьки можуть бачити і розуміти одну ситуацію по-іншому. При цьому вчителю важливо стати певним провідником для них , щоб урегулювати їх конфлікти. Дякую за роботу!

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже сподобалися поради, особливо, про необхідність впровадження дисципліни, яка керується не тільки покаранням

    ВідповістиВидалити
  3. Вчитель повинен володіти мовною компетенцією. Мовна компетенція передбачає наявність мовленнє­вих умінь, що визначають мовленнєву поведінку. Мовлен­нєві вміння охоплюють уміння говорити, слухати, читати і писати.
    Вміння говорити полягає у вмінні брати участь у діало­гах і вмінні вести монолог.
    Вміння брати участь у діалогах передбачає: чітку аргументацію своєї думки, адекватну поведінку під час розмови, вміння правильно вибудувати телефону розмову, адекватне реагування на позиції/думки свого співрозмовника, пристосування до змін, які можуть виникнути під час розмови.
    Вміння вести монолог передбачає чіткий виступ з обраної теми, використання базових засобів зв'язку для поєднання висловлювань і для правильного їх розуміння.
    Вміння слухати включає в себе вміння розрізнавати важливу інфоомацію у всій розмові, вміння розрізнати позицію та наміри мовця і вміння розпізнати стилістичні регістри.

    ВідповістиВидалити
  4. Цікавий комікс, який відображає змістовні та конкретні поради батькам, зроблено просто та зрозуміло. Респект Аліні!

    ВідповістиВидалити
  5. Підготовка та проведення батьківських зборів можуть урізноманітнюватися. Вони мають сприяти формуванню культури бути батьками, розвивати інтерес до проблем педагогіки та психології, надавати допомогу в подоланні різних проблем у вихованні власних дітей. Дотримання наведених порад сприятиме покращенню комунікації між батьками та їх дітьми.

    ВідповістиВидалити
  6. Формування педагогічної культури батьків — це процес розвитку не тільки однієї особистості — батька чи матері, це спільне вдосконалення всіх членів родини. У широкому розумінні формування педагогічної культури батьків можна розглядати як виховання самих батьків, і навіть вчителі повинні приймати у цьому участь. 

    ВідповістиВидалити
  7. Дуже сподобався комікс, інформативний та яскравий! Це дуже важливо аби батьки цікавилися своїми дітьми, їх навчанням. На даний час для покращення роботи батьківських зборів можна використати: перед ними обговорити питання, які будуть обговорюватися, різноманітні формати та індивідуальні зустрічі з батьками.

    ВідповістиВидалити
  8. Доволі цікавий комікс. Підняте питання щодо знаходження певного "ключа" до своєї дитини.

    ВідповістиВидалити
  9. Завдяки коміксу ми можемо наглядно зрозуміти проблему та її вирішення. Адже це важливо для батьків мати спільну мову з дітьми та знаходити компроміс. Тому такі поради є надзвичайно корисними,особливо коли інформація подана таким способом.

    ВідповістиВидалити
  10. Незвично, інформативно, цікаво! Незвичний формат подання інформації, але як захопливо та сучасно.

    ВідповістиВидалити
  11. Дуже цікава подача у вигляді коміксу!
    Це правда, що вчитель має не лише мати навички комунікації з учнями, але і гарно взаємодіяти з батьками. Адже гарного результату можна досягти лише працюючи з батьками в команді.

    ВідповістиВидалити
  12. Цей комікс відображає кокретні та влучні поради батькам для кращої взаємодії з дітьми.Авторка подала інформацію сучасно,цікаво та зрозуміло.

    ВідповістиВидалити