Лайфхаки : лексикологія, фразеологія
- Про блог
- Освітня діяльність
- Наукова діяльність
- Методичні публікації
- Допоміжні матеріали ПР
- Допоміжні матеріали ММ
- Лайфхаки: фонетика
- Лайфхаки: лексикологія, фразеологія
- Лайфхаки: будова слова, словотвір
- Лайфхаки: морфологія
- Лайфхаки: синтаксис
- Лайфхаки: розвиток мовлення
- Лайфхаки: правопис
- Щоденник подяки
- Про автора
четвер, 9 червня 2022 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Наочність – важливий принцип навчання як в початкових так і в старших класах, і цей принцип досить давно одержав визнання в педагогічній теорії і практиці.
ВідповістиВидалитиЦе можна пояснити тим, що наочність пожвавлює процес викладання, економить час, тому що учень звертає увагу на найголовніше, також безпосередньо підносить інтерес до виучуваного матеріалу, активізує процес навчання, полегшує засвоєння учнями навчального матеріалу. Підсумовуючи, можу сказати, що цей принцип добре впливає як на засвоєння, так і на повторення вивченого матеріалу.
Візуалізація матеріалу навчання є важливим елементом діджиталізації, учень сприймає інформацію на слух та на зір, що збільшує шанси на засвоєння та зацікавленість матеріаплом.
ВідповістиВидалитиДуже гарна презентація!
ВідповістиВидалитиВізуалізація справді є дуже важливою!
Візуалізація – це створення та представлення графічного образу текстової чи математичної інформації, що робить її наочною, а отже, зручнішою для аналізу та осмислення.
ВідповістиВидалитиВимога наочності не нова. Мета наочності – залучення до сприймання під час навчання усіх органів чуття, що розвиває розумовий розвиток, поліпшує зв'язки теорії і практики, розвиває навчально-пізнавальну діяльність учня.
ВідповістиВидалитиВізуалізація дуже важлива, адже вона допомагає нам сприймати інформацію, проєкти зроблені якісно і цікаво оформлені.
ВідповістиВидалитиСучасні прийоми візуалізації здатні не тільки передавати інформацію, але й емоційно впливати на учнів, спонукати в них позитивні емоції та інтерес до досліджуваного предмета.
ВідповістиВидалити