Післясмак вивчення лінгвометодики...
Уже спогади - формування підприємницької компетентності: методичні поради від усміхненої, відкритої, креативної нашої магістрантки Дар'ї Левченко. Покликання на ютуб-канал: https://youtu.be/0x_CMKoSNrM 👇
Поради від магістрантки Юлії Якубівської👇 (https://view.genial.ly/6279677e544ddc001297e157/interactive-content-education-escape-room).
Мені подобаються поради, які підготували дівчата. Пишаюсь, що знаю особисто про їх роботу. Також хочеться доповнити, що одним з варіантів розвитку підприємницької компетентності у школярів є екскурсії до установ, підприємств чи організацій. Мета – показати дітям, як функціонують ці заклади зсередини. Якщо діяльність організації або установи пов'язана з оптовою чи роздрібною торгівлею, то учні мають зрозуміти, які права та обов'язки є у споживачів, коли ті купують товари або замовляють послуги.
ВідповістиВидалитиЦікаво, що підняли тему підприємницької компетентності, і також сподобались поради щодо їх розвитку.
ВідповістиВидалитиПідприємницька компетентність і справді є важливою у методиці навчання української мови. Я з великим задоволенням та інтересом переглянула поради ,які детально описали дівчата. Найбільше сподобалося те ,що не лише описано що таке підприємницька компетентність , а й розписані методи , які є необхідними , чому вони так потрібні , на що вони сприяють та які риси вони розвивають в учнів.
ВідповістиВидалитиДівчатка великі молодці !
Наведені методи є важливими для формування критичного мислення і самостійності в прийняті рішень учнів. Такого виду уроки допоможуть старшокласникам у майбутньому житті не дивлячись на сферу їх діяльності, тому що вони навчаться висловлювати свою власну думку і будуть готові до будь-яких ситуацій у житті.
ВідповістиВидалитиЦікава позиція, щодо використання інтерактивних методів колективно-групового навчання. Діджиталізація освіти в процесі!
ВідповістиВидалитиПедагогічна майстерність сучасного вчителя полягає в його здатності швидко реагувати і знаходити ненав’язливий та цікавий вихід із ситуацій у такий спосіб, щоб це не зашкодило реалізації головної мети уроку, яка полягає в навчанні, вихованні і розвитку особистості учнів. Тому сучасний урок української мови має полягати не тільки в глибокому й усвідомленому засвоєнні знань, а й у формуванні необхідних компетентностей, що допоможуть здобувачам освіти активно діяти в суспільстві.
ВідповістиВидалитиУдосконалення методичної компетентності філологів, викладачів лінгвістичних і лінгвометодичних дисциплін.Уміння розвивати творчі можливості особистості, ефективно використовувати методи дослідження й навчання, аналізувати літературу з курсу.
ВідповістиВидалитиРозпочинати формувати підприємницькі вміння потрібно ще в школі. Вони стануть корисними для учнів, які беруть участь у проектній роботі чи дослідницькій діяльності, є організаторами шкільних заходів. Без них не обійтися і майбутнім абітурієнтам. Тому поради є досить цікавими.
ВідповістиВидалитиВзяла для себе багато практичних інсайтів.
ВідповістиВидалитиОсобливо сподобалась ідея "Дерево рішень".
Це чудово коли на уроках, акцентують увагу на тому, щоб навчити дітей коректно та зрозуміло висловлюватись, адже не завжди ці навички є гарно розвиненими. Але вони є необхідними для життя в суспільстві.
Уроки з підприємницьким тлом - це дієвий метод розвитку індивідуальних здібностей учнів. Застосування підприємницького тла на уроках української мови дає учням змогу бути успішними, кмітливими, творчо мислити, використовувати власні комунікативні навички для професійного зростання, а також відчувати міцні зв’язки між школою і потребами сьогодення (цього, погодьтеся, не вистачає українській освіті)
ВідповістиВидалитиТому поради, щодо розвитку підприємницьких вмінь, є дуже доречними.
Наразі тема є досить актуальною, адже вона вчить обирати раціональний спосіб діяльності, опрацьовувати та оцінювати ситуації. Завдяки даним методам учням ці знання знадобляться в подальшому життя, зокрема, в підприємницькій, організаторській та дослідницькій діяльностях.
ВідповістиВидалитиЧудові поради та візуалізація! Підприємницька компетентність є дуже важливим аспектом під навчання учнів у наш час. Підприємливість та фінансова грамотність націлена на:
ВідповістиВидалити-розвиток лідерських ініціатив;
-здатність успішно діяти в технологічному швидкозмінному середовищі;
-забезпечення кращого розуміння учнями практичних аспектів фінансових питань (здійснення заощаджень, інвестування, запозичення, страхування, кредитування тощо).