субота, 4 червня 2022 р.

Створюємо електронні вправи

 Вивчаєте фразеологізми? 

👈Скористайтеся електронною інтерактивною вправою магістрантки Анастасії Сич (https://learningapps.org/view25211488).







9 коментарів:

  1. Цей вид вправ зручно використовувати під час дистанційного навчання. Це цікаво, зручно і ефективно в навчанні української мови та літератури.

    ВідповістиВидалити
  2. Learningapps є одним з сайтів, який я часто використовую у своїй роботі. Там є великий спектр інтерактивних завдань, які можна створювати під тему заняття (знайти пару, вікторина, заповнити пропуски, кросворд).

    ВідповістиВидалити
  3. Чудовий спосіб донесення інформації в умовах дистанційного навчання. Покращує активність учнів та засвоєння наукового матеріалу на уроках.

    ВідповістиВидалити
  4. Навчання стає цікавою грою! Це гра за правилами освітніх стандартів. Гра з серйозними результатами, які можна перевірити.
    ДУЖЕ ЦІКАВО ТА СУЧАСНО. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  5. LearningApps.org – онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використанням і на заняттях, і самостійно.

    ВідповістиВидалити
  6. LearningApps.org є прекрасним прикладом того, що прогрес не стоїть на місці. В сучасних реаліях, є досить багацько різних онлайн ресурсів, щоб зробити навчання не лише простим, а й цікавим для дітей.

    ВідповістиВидалити
  7. LearningApps (https://learningapps.org/) – онлайн-сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі. Дуже добре, що студенти опановують для себе такі сервіси практично та навчаються робити свою педагогічну діяльність інтерактивною, ефективою, констуктивною та цікавою!

    ВідповістиВидалити
  8. Інтерактивні методи навчання активно залучають учнів до навчального процесу. Така взаємодія можлива між учнями безпосередньо або між вчителем і учнем чи учнями. Всі інтерактивні методи мають за мету заохотити учнів бути активними на уроці, мислити самостійно, краще засвоювати інформацію. Водночас поліпшуватимуться не лише знання учнів, будуть також зростати їх зацікавленість у навчанні й командний дух, розвинеться системне і креативне мислення.

    ВідповістиВидалити