Відповідь дає студентка Вікторія Вельмик.
Лайфхаки : лексикологія, фразеологія
- Про блог
- Освітня діяльність
- Наукова діяльність
- Методичні публікації
- Допоміжні матеріали ПР
- Допоміжні матеріали ММ
- Лайфхаки: фонетика
- Лайфхаки: лексикологія, фразеологія
- Лайфхаки: будова слова, словотвір
- Лайфхаки: морфологія
- Лайфхаки: синтаксис
- Лайфхаки: розвиток мовлення
- Лайфхаки: правопис
- Щоденник подяки
- Про автора
четвер, 9 червня 2022 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Урок-квест як інформаційна технологія може активно застосовуватися для передачі інформації і забезпечення взаємодії вчителя і учня в сучасних системах відкритої та дистанційної освіти. Але в даній ситуації сучасний вчитель повинен не тільки володіти знаннями у своїй професійній діяльності, а й в області інформаційної та комунікаційної технології, а також інтеграції однієї області в іншу і, навпаки, в навчально-виховний процес.
ВідповістиВидалитиМені подобається, що в презентації наявна ігрова легенда, яка є однією з найважливіших ознак квесту.
Квест-урок є так званим нестандарним уроком, а саме нестандартні уроки дозволяють вчителю урізноманітнювати форми й методи своєї роботи, тобто педагог позбавляється певних шаблонів і може створити умови для виховання творчих здібностей кожного школяра так, щоб це було цікаво. Хочу додати, що використання нестандартних уроків допомагають розширити функції вчителя, вони дають змогу враховувати специфіку певного матеріалу та індивідуальні особливості кожної дитини.
ВідповістиВидалитиУрок-квест — це заняття, яке проходить в ігровій формі. Якщо все правильно організувати — в захваті будуть як учні, так і педагог.
ВідповістиВидалитиДуже цікавий приклад квесту , який я з великим задоволенням при першій же нагоді спробую використати .
Нарешті, ми дійшли до того, що впроваджуються технології в освітню діяльність, та використовуються нестандартні форми проведення уроків. Це дасть змогу вчителям зацікавити учнів та мотивувати до навчання. Даний приклад квесту цікавий. Я думаю, що діти від такого виду роботи будуть у захваті.
ВідповістиВидалитиУрок-квест стимулює розвиток логічного мислення, привчає дітей розмірковувати над завданнями, багатогранно оцінювати ситуації, аналізувати будь-яку інформацію.
ВідповістиВидалитиМовний квест проводиться з метою закріпити знання учнів з рідної мови,перевірити, як діти орієнтуються у своїй школі.Розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу,виховувати старанність до навчання, любов до рідної мови.
ВідповістиВидалитиЗа допомогою мовних квестів учні на можуть дізнатися більше про становлення й розвиток української мови та писемності. Привернути увагу до мовного середовища, яке нас оточує; вчитися помічати «мовний бруд» та уникати його у власному усному та писемному мовленні
ВідповістиВидалитиМовний квест стимулює учнів пригадати чи засвоїти вивчений матеріал. Розвиває уяву, спонукає вільно володіти матеріалом.
ВідповістиВидалити